Napis Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami z motylamiNiebieska iskierka przyjaźni

Akcja Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami ma na celu poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Nasze Przedszkole do akcji nominowała Szkoła Podstawowa im. Stanisława Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej. Podjęliśmy to wyzwanie, ponieważ jest to szlachetna i bardzo potrzebna inicjatywa.

Nominowani do udziału w akcji

Do dalszego wykonania zadania nominujemy: Gminny Żłobek w Trzcianie oraz Przedszkole Publiczne nr 32 w Rzeszowie – Grupa Pszczółki. Zapraszamy wyżej wymienione ośrodki do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:

  1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. taniec motyla.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami! (nagrane lub napisane).
  4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
  6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Powodzenia!


Galeria zdjęć:

Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami
Previous Next Play Pause
1 2 3 4