Witamy na stronie

Joomla Monster Education Template

Dziecko z nożyczkami
PRZEDSZKOLE W TRZCIANIE
Dzieci z ciastem na paluszkach
Dziewczynka pisze
Ręka dziecka z kredkami
PRZEDSZKOLE W TRZCIANIE
Nasza kuchnia serwuje pyszne i zdrowe posiłki, z myślą o najmłodszych.
Przez taniec, którego elementy są wprowadzane na lekcjach rytmiki, dzieci uczą się przeżywania i wyrażania emocji.
Zajęcia umuzykalniające
Muzyka odgrywa ważną rolę we wszechstronnym rozwoju dziecka, a wiek przedszkolny to najlepszy czas na rozpoczęcie edukacji muzycznej.
Zabawy dydaktyczne
Rozwój procesów poznawczych, pamięci, uwagi, myślenia, wyobraźni, spostrzeżeń.
Małe grupy
Nasze grupy Przedszkolaków to: Słoneczka, Smerfy i Tygrysy.
Języki
Zajęcia z angielskiego w naszym przedszkolu odbywają się dwa razy w tygodniu (Smerfy i Słoneczka), oraz trzy razy w grupie Tygrysy.

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.

PROGRAMY EDUKACYJNE 2022/2023
Logo programu Gramy w zielone Logo programu Kreatywny przedszkolak Logo programu Mamo, tato, wolę wodę! Logo programu Uczymy dzieci programować Logo programu Narodowy Program Czytania Logo programu Kicia-kocia Logo programu Witaminki

Nasze przedszkole bierze czynny udział w wielu programach edukacyjnych organizowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Udział w tych przedsięwzięciach ma na celu sprawić dzieciom radość i zadowolenie, zdobyć nowe, ciekawe doświadczenia i umiejętności, poszerzyć nowe horyzonty i wiedzę dzieci, ale także otworzyć na świat, na ludzi oraz na samych siebie.

ZADZWOŃ DO NAS!
ODWIEDŹ NAS