Rodzina tu zaczyna się życie a miłość nigdy nie kończy

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wielką niecierpliwością. „Piknik Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń i radości, to czas, który mogą spędzić ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji w dniu 7 czerwca 2022 r. w ogrodzie przedszkolnym przedszkolaki z naszego przedszkola oraz dzieci z Gminnego Żłobka zaprezentowały program artystyczny dla najbliższych. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować. Pani Dyrektor Przedszkola i Żłobka bardzo serdeczne powitała wszystkich zebranych. Gościem honorowym był Pan Wójt Gminy Świlcza Adam Dziedzic. Nie zabrakło serdecznych podziękowań dla Rady Rodziców, oraz Rodziców za współpracę w roku szkolnym 2021/2022.

Podczas występów mali artyści zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne oraz taneczne. Po odśpiewaniu 100 lat dzieci wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Nie zabrakło gromkich braw. W oku niejednego Rodzica można było ujrzeć łzy szczęścia.

W przedszkolnej altance, która zamieniła się w przytulną cukierenkę można było skosztować wspaniałych, pachnących domową kuchnią wypieków, które specjalnie na tą okazję przygotowały Panie Małgosie z kuchni i Pani Agnieszka, nie zabrakło też zdrowych pełnych witamin owoców oraz soków.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się „kolorowe warkoczyki”, które zagościły na włosach naszych dziewczynek wyplatane przez Panią Kingę. Dzięki Paniom Animatorkom, które specjalnie w tym dniu zawitały do naszego ogrodu przedszkolnego Rodzice, dzieci, Panie oraz Ciocie ze Żłobka mogły przy dźwiękach muzyki wspólnie uczestniczyć w wielu skocznych muzycznych konkurencjach oraz w mini zawodach sportowych. Na Rodzinny Piknik przybył również niezapowiedziany gość Skay – bohaterka bajki „Psi Patrol”, która serdecznie powitała zgromadzone dzieci. Dzień zakończył pokaz baniek mydlanych, które fruwały nad przedszkolnym placem mieniąc się wszystkimi kolorami tęczy.

PIKNIK RODZINNY DOFINANSOWANY BYŁ Z BUDŻETU GMINY ŚWILCZA PRZEZNACZONEGO NA WYCHOWANIE W TRZEŹWOŚCII PRZECIWDZIAŁANIE ALKOHOLIZMOWI.

Wszyscy byli zgodni, co do tego, że były to wyjątkowy i pełen wrażeń dzień, a wszystko to specjalnie dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW.

Organizatorzy


Zapraszamy do galerii:

Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Previous Next Play Pause