Dnia 10 czerwca 2022 r. grupy przedszkolne: Słoneczka, Smerfy, Tygrysy oraz najstarsza grupa żłobkowa „Misie” wybrały się na wycieczkę autokarową do kina „Zorza” w Rzeszowie na bajkę „Dogtanian Psi Muszkieter”.
Opowieść zaczyna się od pojedynku Dogtaniana z własnym ojcem. Młody wygrywa, ale jego ambicją jest pójście w ślady taty i tak jak niegdyś on dołączyć do straży króla w Paryżu, zostając muszkieterem, a przy okazji oczyścić imię ojca, który pożegnał się ze stolicą Francji w niezbyt przyjaznych okolicznościach. Zabraknąć nie mogło też uroczej Juliette o serce której zawalczy młody psiak. Po przybyciu do Paryża Dogtanian musiał zmierzyć się ze spiskiem, który knuł kardynał Richelieu chcący wywołać wojnę z Anglią i przejąć władzę we Francji. Aby zrealizować swój plan namawia do współpracy mysz o imieniu Pic (najbardziej komiczna z postaci). Jest więc w tej historii przyjaźń, miłość i zdrada, bo Dogtanian początkowo nie domyśla się, że gryzoń Pic może spiskować za jego plecami.

Celem wycieczki do kina było wdrażanie dzieci do właściwych zachowań oraz rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń. W czasie wycieczki przedszkolaki mogły przeżywać radosne chwile, stwarzać sytuacje sprzyjające umacnianiu przyjacielskich
i koleżeńskich relacji, okazywać sobie uprzejmość i serdeczność we wspólnym obcowaniu.

Wycieczkę do kona można uważać za udaną. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Anna Madej


Zapraszamy do galerii:

Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Wycieczka do kina „Zorza”
Previous Next Play Pause