Dzieci w biblioteceW dniach 4-5 lipca 2022 r. dzieci uczęszczające na dyżur wakacyjny do Przedszkola w Trzcianie wybrały się z wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcianie. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek z którymi znakomicie sobie poradziły. Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich kącik z książkami. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Wysłuchały bajek czytanych przez Panią Dorotkę i Panią Weronikę. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, nie była to pierwsza wizyta w „domu książek”.

Sylwia Adamus


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Z wizytą w Bibliotece
Previous Next Play Pause