Trzciana, 23.10.2020 r.

Szanowni Rodzice

W związku licznymi zachorowaniami wśród personelu w naszym przedszkolu, w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Rzeszowie oraz Organem Prowadzącym zostają czasowo zawieszenie zajęcia stacjonarne dla wszystkich oddziałów w dniach od 26.10.2020r. do 30.10.2020r. Zdaniem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie okoliczności uzasadniają potrzebę czasowego zawieszenia zajęć z uwagi na zagrożenie zdrowotne dzieci.

Ponadto inspektor zaleca , aby Rodzice/ Prawni opiekunowie prowadzili obserwację stanu zdrowia dzieci pod kątem objawów choroby COVID-19 oraz by dzieci i ich najbliżsi ograniczyli kontakty  z otoczeniem z powodu zagrożenia przeniesienia zachorowania na inne osoby.

Jednocześnie informuję, że materiały do pracy zdalnej dla wszystkich grup w tym tygodniu będą przesyłane drogą e-mailową.

Bardzo dziękuję za zrozumienie trudnej sytuacji w dniu dzisiejszym i zaopiekowanie się dziećmi  w domu.

dyr. Zofia Smagała