Informacje organizacyjne:

• Dzieci ubieramy wygodnie, w rzeczy nie krępujące ruchów i umożliwiające swobodna zabawę i poruszanie się, z rozciągliwymi dekoltami. Ubiór „na cebulkę”,
  • W pierwszym dniu przedszkola dziecko otrzymuje własne miejsce w szatni. Zostaje ono podpisane w umowny sposób - znaczkiem, imieniem. Warto wytłumaczyć dziecku, że powinno pilnować swoich rzeczy, pokazać, która jest jego szafka, jakie dostało kapcie, buty. Komplet odzieży zastępczej proszę zostawić w szatni w szafce.
  • Dzieci przyprowadzane są zgodnie z deklarowanym czasem: przyprowadzanie do 8.20.
  • Spóźnienia i nieobecności zgłaszane powinny być dzień wcześniej, e-mailowo lub telefonicznie do godziny 12:00.
  • Dzieci przyprowadzane są i odbierane przez rodziców lub upoważnione osoby.
  • Dziecko zostanie odprowadzone przez pracownika przedszkola do sali zajęć.
  • Dla wszystkich nowoprzyjętych dzieci zamawiamy kartę do rejestracji pobytu. Cena jednej karty: 15 zł. W dniu 1 września 2021 r. prosimy dokonać płatności za kartę, (można zamówić więcej kart) u Pani Sekretarki (proszę posiadać odliczoną kwotę). Posiadanie kart jest niezbędne do rozliczania pobytu dziecka.
  • Rodzice/opiekunowie wchodzą z dziećmi do szatni Przedszkola - obowiązują maseczki zakrywające usta i nos oraz jednorazowe rękawiczki lub dezynfekcja rąk.
  • Rodzice dzieci już uczęszczających, którzy zagubili karty do rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu proszeni są o zgłoszenie potrzeby zakupu (ilość kart - każda karta 15 zł) w Sekretariacie e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 17 8514024 w. 21
  • Prosimy zapoznać się Klauzulami ochrony danych osobowych - zakładka RODO.
  • Procedury bezpieczeństwa
  • Zamieszczony poniżej załącznik prosimy dostarczyć w pierwszym dniu pobytu dziecka w Przedszkolu 1 września 2021 r.

Szanowni Państwo,
informację w sprawie zebrania organizacyjnego przekażemy w późniejszym terminie.

Nowo przyjęte dzieci 3 letnie (urodzone w roku 2018) będą uczęszczać do grupy Słoneczek (3 latki), 4 latki nowo przyjęte do grupy Smerfów.

Listy przynależności do poszczególnych grup dostępne w Placówce.

Z uwagi na wymagania sanitarne związane z COVID-19 dzieci nie mogą wnosić do Przedszkola ani zabierać z Placówki żadnych niepotrzebnych przedmiotów lub zabawek.
Dzieci nie mogą również przynosić wody lub innych napojów (w salach dostępna jest woda).

Do pobrania: