Klocki LEGO

Klocki LEGO są wspaniałym narzędziem do przeprowadzania zajęć edukacyjnych z dziećmi. Pozwalają na rozwijanie kreatywności, logicznego myślenia oraz umiejętności współdziałania.

Już po raz kolejny w naszym przedszkolu przeprowadziłyśmy zajęcia z użyciem klocków Lego Education. Celem zajęć było zapewnienie dzieciom możliwości rozwoju kreatywności, umiejętności logicznego myślenia, współpracy z innymi oraz zdobywania wiedzy przez zabawę i eksperymentowanie z klockami LEGO

Zajęcia rozpoczęłyśmy od krótkiego wprowadzenia, w którym omówiliśmy, czym są klocki LEGO Education i jakie korzyści mogą przynieść. Wyjaśniłyśmy zasady współpracy, bezpiecznego korzystania z klocków oraz zachęcaliśmy do wykorzystywania wyobraźni i kreatywności podczas zabawy.

 Przedszkolaki miały do dyspozycji zestaw klocków z których próbowali zbudować konstrukcję zgodnie z danymi wzorami, instrukcją. Ponadto dzieci zachęcane były do konstruowania własnych pomysłów i eksperymentowania z różnymi kształtami, kolorami i wielkościami klocków. W trakcie zajęć wspierałyśmy przedszkolaki w wyrażaniu swojej kreatywności i dzieleniu się pomysłami z innymi.

Zajęcia z użyciem klocków LEGO Education w przedszkolu okazały się niezwykle angażujące i edukacyjne dla dzieci. Dzieci miały okazję rozwijać swoje umiejętności twórczego myślenia, logicznego rozumowania oraz współpracy. W trakcie zajęć zauważono wzrost zaangażowania i zainteresowania dzieci.

Anna Madej


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Zajęcia z Lego Education
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20