Dzieci wręczają prezenty seniorom

14 listopada 2023r. przedszkolaki z grupy Tygrysyudały się z wyjątkową akcją „Herbatką dla Seniora” do „Gminnego Klubu Seniora” w Trzcianie.  Wizyta miała na celu niesienie radości i uśmiechu starszym ludziom. Inspiracją do tego pięknego przedsięwzięcia było pragnienie dzielenia się miłością i empatią wśród najbardziej doświadczonych członków społeczności – seniorów.

Podczas „Herbatki dla Seniora” nie zabrakło występów artystycznych. Przedszkolaki przygotowały krótki program, w którym śpiewały piosenki i recytowały wiersze.
Starsi uczestnicy byli pełni uznania dla talentów najmłodszych.

Po zakończeniu wydarzenia przedszkolaki zostały poczęstowane własnoręcznie upieczonymi przez seniorów pysznymi rogalikami.

„Herbatka dla Seniora” była nie tylko okazją do wspólnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim do nawiązania więzi międzypokoleniowych. Była to inicjatywa, która pokazała, jak małe serca dzieci potrafią rozjaśnić życie seniorom a uśmiechy potrafią przekroczyć granice wieku, tworząc piękne wspomnienia i wzruszające chwile dla wszystkich uczestników.

Anna Madej


Zapraszamy do galerii:

Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Herbatka dla Seniora
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11