Wiosna, wiosna dziś na łące, dla mamy i taty będzie koncert.
Niespodzianki dla Was mamy, więc serdecznie zapraszamy,
aby uczcić Wasze Święto, tańcem, wierszem i piosenką.

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzudo których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Dzieci na zielonej łąceZ tej okazji 5 czerwca 2024 r. ( środa) w naszym Przedszkolu oraz Żłobku Gminnym w Trzcianie odbył się Piknik Rodzinny. To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją do spędzenia czasu razem z dala od codziennych obowiązków i pośpiechu. Piknik miał na celu zacieśnienie więzi między społecznością Przedszkola i Żłobka, a rodzinami.

Tego słonecznego popołudnia Pani Dyrektor Przedszkola Danuta Rusin oraz Dyrektor Żłobka Pani Agnieszka Małozięć bardzo serdecznie przywitały zaproszonych gości: Wójta Gminy Świlcza Pana Dawida Homę, Zastępcę Wójta Gminy Świlcza Pana Seweryna Kornaka, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Panią Elizę Oleszak, wieloletnią Dyrektor Przedszkola i Żłobka w Trzcianie Panią Zofię Smagałę oraz wszystkie dzieci wraz z ich Rodzicami.

Rysunek rodzinyImpreza rozpoczęła się od występów dzieci z każdej grupy, które wierszami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców.Rodzice z dumą obserwowali umiejętności wokalno- taneczne swoich pociech. Na zakończenie części artystycznej dzieci podarowały swoim kochanym rodzicom piękne laurki i drobne prezenty.

Podczas piknikuatrakcji było, co nie miara: malowanie twarzy i tatuaże, piękne neonowe i kolorowe warkoczyki, dmuchane zjeżdżalnie, basen z kolorowymi piłeczkami, możliwość przebierania się i wykonania zdjęć w Fotobudce, jazda autkami, zabawy dzięki animacjom firmy Ani Misie. Na pikniku nie zabrakło też pysznegopoczęstunku przygotowanego przez nasze Panie z kuchni.

W pomoc i organizację Pikniku czynnie włączyła się Rada Rodziców z Przedszkola i Żłobka, która prowadziła kiermasz słodkości, fantów i pozyskiwała sponsorów.

Dzieci z balonami „Dzień Rodziny” w przedszkolu to piękne emocje, łzy, mnóstwo refleksji, rozmów i zabaw. Tego dnia ogród tętnił zabawą, miłością i życiem, a tegoroczna uroczystość była dla wszystkich wyjątkowa i z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców. Dlatego, też bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz dzieciom za wspólną zabawę. Było to radosne, piękne i słoneczne popołudnie spędzone w wielkiej przedszkolno-żłobkowej rodzinie.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, wszystkim sponsorom, zaangażowanym Rodzicom w organizację Pikniku oraz wszystkim przybyłym na tą wspaniałą, coroczną imprezę przedszkolną.


Zapraszamy do galerii:

Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Previous Next Play Pause