Rysunek dzieci z kolorowymi balonami

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.

Dzień 20 czerwca 2024r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w naszym Przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość - „Pożegnanie starszaków” na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków.

Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się czas przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań i wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne.

Program był bardzo różnorodny - były piosenki, wierszyki i tańce. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających na przyszłych uczniów. Na koniec przyszedł czas na podziękowania i upominki.

Rysunek szkolnego plecakaPani Dyrektor Danuta Rusin dziękowała dzieciom za wspaniały program artystyczny i życzyła sukcesów w szkole, natomiast Rodzicom dziękowała za współpracę i szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Rodzice 5-latków składali podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie pięciolatki – powodzenia w szkole wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

Sylwia Adamus


Zapraszamy do galerii:

 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
 Pożegnanie starszaków
Pożegnanie starszaków
Previous Next Play Pause