Napis Pasowanie na Przedszkolaka

Ja przedszkolak dzielny
Będę zawsze uśmiechnięty
Będę słuchał swoje panie
I zjadał pierwsze śniadanie.
Będę grzecznie się bawił
I pilnie się uczył, żebym
Mamy i Taty nigdy nie
Zasmucił.

Bardzo ważnym i uroczystym świętem dla dzieci z grupy Słoneczek było Pasowanie na Przedszkolaka. Maluszki stanęły na wysokości zadania, z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności. Dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, używać magicznych słów, każdego dnia z uśmiechem przychodzić do przedszkola, słuchać pani oraz być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy Pani Dyrektor za pomocą „Czarodziejskiego Ołówka” dokonała uroczystego aktu Pasowania na Przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal i dyplom, który będzie pamiątką z najmłodszych lat pobytu w przedszkolu. Dzieci stały się członkami naszej przedszkolnej społeczności.

Jolanta Mazurkiewicz


Galeria zdjęć:

Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7